Kim jesteśmy .

Pasjonaci fotografii i dobrej zabawy

Jako firma działamy na rynku stosunkowo niedługo ale bardzo długo o takiej działalności myśleliśmy. Obecnie mamy zasoby pozwalające zająć się waszym weselem zarówno strony organizacyjnej jak i transportowej, lokalowej czy też muzycznej. Pomożemy wam wybrać miejsce, dobierzemy autko, dostarczymy kwiaty, zorganizujemy sesję czy to narzeczeńską czy też plenerową. Oczywiście zrobimy wam bardzo dużo zdjęć od samego początku tego wyjątkowego dla was dnia.

Nasze zalety .

1.

Jakość. Oczywiście za rozsądną cenę i bez zbędnego czekania na efekt końcowy. Zdjęcia obrabiany sprawnie korzystając z najnowszych technik fotograficznych.

2.

Kompleksowość. Zadbamy o najważniejsze aspekty waszego wesela tak aby wyjątkowo miłe wspominali ten najważniejszy dla was dzień na nowej drodze życia.

3.

Konkurencyjność. Wykonujemy zdjęcia w pakiecie z autkiem oraz apartamentem dla nowożeńców. Dostarczamy dodatki oraz organizujemy oprawę muzyczną.

MISJA, WARTOŚCI & WIZJA  .

PRZYGOTOWANIA
Dla nas najważniejsze jest właściwe rozplanowanie kolejnych etapów waszego wyjątkowego dnia.

AUTO
Pięknie przystrojony i wygodny samochód to za razem komfort podróży jak i dodatkowa satysfakcja dla was obojga. 

DODATKI
Właściwie dobrane elementy wystroju sali a także bukiety i ozdoby to już połowa naszego wspólnego sukcesu.

APARTAMENT
Chcąc odpocząć  po całodobowym maratonie mając  dedykowanego kierowcę można udać się jedynie do naszego apartamentu.

Co nowego? .

Nowy sprzęt i drugie autko.

Wychodząc na przeciw rynkowym trendom oraz zdobyczom techniki zarówno fotograficznej jak i motoryzacyjnej niebawem pojawi się u nas nowy zestaw aparatów oraz kolejne autko do wybory dla was.